SortimentNatural Greatness losos,krůta,dýně,sl.brambor pro psy 400 g

Natural Greatness losos,krůta,dýně,sl.brambor pro psy 400 g

A94714

Dostupnost ve dnech:

130 Kč s DPH

Koupit

107 Kč bez DPH

Natural Greatness s lososem, krůtou, dýní a sladkou bramborou je Super Premiová kvalita pro psy.

Naše lahodné receptura s jemným masem z losossa, křehkým masem z kachny doplněné dýní a sladkou bramborou poskytuje dva zdroje vysoce kvalitních bílkovin a esenciálních mastných kyselin.

Konzerva neobsahuje žádné obiloviny, žádná plnidla, přidané cukry nebo soli, a žádná umělá barviva ani konzervační látky.

Za účelem zajištění maximálního využití živin a chutnosti receptury jsme obohatili toto krmení o:

Dýně je nízkokalorická potravina bohatá na vitamin A, vitamin C, beta-karoten, vlákninu, draslík, zinek, vápník a hořčík. Vláknina obsažená v dýni absorbuje vodu a pomáhá zklidnit žaludek. Dýně také obsahuje antioxidanty. Dýně je ideální pro domácí mazlíčky s nadváhou, protože pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi a chrání kardiovaskulární systém.

Sladká brambora je lehce stravitelná a zbytečně nezatěžuje trávící trakt. Sladké brambory obsahují více živin než běžné brambory. Jsou prospěšné pro kontrolu váhy psa a pomáhají snižovat krevní tlak. Sladké brambory mají vysoký obsah vlákniny, vitaminu A, vitaminu C, vitaminu E a vitaminu B.

Všechny Ingredience jsou pečlivě zpracovány čerstvé po důkladném veterinárním vyšetření. Tímto se dostáváme na nejvyšší úroveň kvality. Zpracovávání jednotlivých ingrediencí je mírnou párou a proto si všechny složky zachovávají svoje blahodárné vlastnosti v plném rozsahu.

Složení:
Losos a krůta (min. 65 % zahrnující libové maso, srdce, játra a plíce),
masový vývar, dýně, sladké brambory, minerály, kurkumin, lososový olej.

Analytické složky:
Protein 10,8 %
Vláknina 0,5 %
Oleje a tuky 6,6 %
Popeloviny 2,5 %
Vlhkost 75,0 %

   

   Košík  

   Žádné zboží

   Poštovné 0 Kč
   Celkem 0 Kč

   K pokladně