SortimentShurgain Dog Opti Lite 15 kg + AKCE Sleva 10%

33055

Dostupnost ve dnech:

1 199 Kč s DPH

Koupit

991 Kč bez DPH

Charakteristické znaky:

 • Velmi chutné nízkoenergetické krmivo pro psy
 • Kompletní a vyvážené složení
 • Optimální obsah vlákniny pro dobré zažívání a kontrolu pocitu hladu
 • Snížené množství kalorií, lehce stravitelné
 

S-G Opti-Lite je výborná volba pro starší psy, psy méně aktivní a psy trpící nadváhou bez rozdílu plemene. Jeho vyvážené složení se sníženým obsahem proteinů a tuku je bohaté na vitamíny a minerály, aby pokrylo jejich zvýšenou potřebu u starších psů.
Opti-Lite si zachovává výtečnou chuť typickou pro Opti-Plus a je proto psy dobře přijímán. .
K redukci váhy vašeho psa je vhodné kombinovat snížený příjem kalorií s pravidelnou pohybovou aktivitou. Jakmile pes dosáhne ideální váhy, změňte krmnou dávku tak, aby odpovídala dávkování pro udržování dosažené váhy.
Je snazší dosáhnout snížení a udržení dosažené váhy, pokud denní dávku rozdělíte do dvou až tří menších porcí. Pro stanovení optimálního množství granulí pro vašeho psa se řiďte krmným návodem.
Krmiva S-G jsou vytvořena tak, aby plně pokryla veškeré nutriční nároky vašeho psa, není proto nutné ani žádoucí podávat současně jiné doplňky stravy. Granule Opti-Lite je možno podávat suché nebo zvlhčené teplou vodou, která umožní vůni čerstvého masa plně se rozvinout. Teplou vodu přidejte přibližně v poměru 1 hrnek vody na 2 hrnky granulí, řiďte se individuálními preferencemi vašeho psa.
Nezapomeňte, že nejrůznější pamlsky jsou zdrojem dalších kalorií a měly by být proto rovněž započítány do denního příjmu psa. Pokud psovi pamlsky podáváte, vybírejte pouze kvalitní produkty určené pro psy a snižte denní krmnou dávku granulí. Jídlo z vašeho stolu a jiné pochutiny jsou krajně nevhodné, protože kromě nadbytečných kalorií mohou poškodit nutriční vyváženost stravy.
Před začátkem jakéhokoli dietního programu se ujistěte, že váš pes je zdravotně v pořádku. V případě pochybností konzultujte vhodnost dietního programu se svým veterinárním lékařem.

Složení:

 • Mletá kukuřice, pšeničné otruby, kuřecí masová moučka, mletá rýže, řepná drť, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), kuřecí maso, sušené kvasnice, sůl, rýžové otruby, cholinchlorid, DL-methionin, zinkmethionin, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín K (menadion), vitamín B12, riboflavin, niacin, d-Calcium pantothenát, pyridoxin hydrochlorid, thiamin monotitrát, kyselina listová, biotin, síran železnatý, oxid manganatý, síran zinečnatý, síran měďnatý pentahydrát, jodičnan vápenatý, seleničitan sodný

Krmný návod:

Doporučená denní krmná dávka je přibližně 20dkg na 10kg hmotnosti psa. Krmnou dávku lze v dietním programu snížit až o 40%. Pokud je Opti-Lite používán k redukci hmotnosti, je vhodné denní dávku rozdělit do dvou až tří menších porcí.
Pes musí mít po celý den k dispozici čerstvou vodu.


Využitelná energie:

 • 3 100 kcal/kg

Deklarované jakostní znaky

dusíkaté látky 20%, tuk 8%, vláknina 5%, vlhkost 10%, popel 7%

Vitamínové složení
 
vitamín A - 10 000 IU/kg, vitamín E - 100 IU/kg, vitamín D3 - 1 000 IU/kg, vitamín K - 2.2 mg/kg, vitamín B12 - 1.5 mg/kg
 
Minerály a stopové prvky
 
vápník 1%, fosfor 0.9%, sodík 0.35%, hořčík 0.18%, zinek 250 mg/kg, měď 15 mg/kg
   

   Košík  

   Žádné zboží

   Poštovné 0 Kč
   Celkem 0 Kč

   K pokladně