Milí zákazníci, pokud s námi chcete oodpořit útulky pro ČR a SK, je možnost nakupovat zbožíí se slevou 7% na veškeré zboží v našem eshopu, výběr necháme na Vás více se dozvíte v našem blogu. Děkujeme i za Vaši podporu pro zvířátka v útulcích. Je zde vytvořen kupón pro tyto účely.

O nás

Vážení zákazníci,
vítejte v internetovém obchodě pro náročné chovatele "chovatelskepotrebypromilacky", který se zaměřuje na kvalitní značkové chovatelské potřeby a krmiva pro psy, kočky, hlodavce, papoušky, akvaristiku atd. Poskytujeme kvalitní služby a veřejně prezentujeme názory našich zákazníků, jako důkaz profesionality. Nyní expandujeme i s eshopem na Slovenskou republiku.

Berete mazlíčky jako členy rodiny? Pokud ano, tak právě pro Vás je určen náš obchod. U nás se s výběrem omezovat nemusíte.
Pro Vaše mazlíčky, co nejkvalitnější krmivo a zboží právě pro Vás a Vaše nejdražší miláčky. Rádi Vám poradíme na telefonním čísle pro Českou republiku 00420 605 265 354 (Slavíček Václav), 00420 608 946 688 (Slavíčková Leona Bc.) a pro Slovenskou republiku 00421 907 764 214 (Kristina Kanianská)

Nechcete zmeškat žádnou akci? Sledujte náš firemní Facebook a Instagram. Denně tam přidáváme akce, slevy, novinky a vše co se kolem nás děje. Máme pro Vás každý měsíc nachystané akce od našich dodavatelů na různé zboží. Zlevněné zboží a v akci najdete přímo na eshopu.

Našemi dodavateli je Trixie velkoobchod, Reedog, Siera, Covetrus a BARF

Specializujeme se především na psy a kočky, krmiva, kosmetika, vybavení, hygiena, pamlsky, konzervy, péče o srst, uši, oční okolí, vitamíny, doplňky stravy, GPS obojky, protištěkací obojky, výcvikové obojky, vybavení do auta, pro cvičení vašich miláčků, klece, přepravky do auta, na kolo, vesty, záchranné vesty, vybavení pro výstavy, ať se cítí Vaši mazlíčci bezpečně, litter roboty pro Vaše kočky, hračky, vitamíny, suché krmivo, kapsičky, toalety, vodítka, oblečky, hračky, …

Přejeme Vám příjemný nákup. Postupně budeme přidávat zboží a další novinky pro Vás, pokud nenajdete přímo v našem eshopu, neváhejte nás kontaktovat, případně zajistíme dodání do 3 pracovních dnů a zjistíme Vám dostupnost.

Email: info@chovatelskepotrebypromilacky.cz

Zodpovědná osoba: Bc. Leona Slavíčková 00420 608 946 688 pro Českou republiku

Zodpovědná osoba: Kanianská Kristina 00421 907 764 214 pro Slovenskou repubiku, vybavení objednávek

Zodpovědná osoba: Slavíček Václav, 00420 605 265 354, expedice zboží směrem k zákazníkovi